Kevätkauden harjoitukset pidetään ajalla 2.1 - 4.6. Kesto 22 vikkoa (myös koulujen hiihtolomaviikolla).

Kevätkauden valmennusryhmät (päivitetty 23.1 klo 11:00)

Maanantai 15-16 Kispi-areena kenttä 1 Kilpajuniorit

Saarivirta

Manelius

Rtivanen E.

Ritvanen M.

Maanantai 16-17 Kispi-areena kenttä 1 Kilpajuniorit

Saarivirta

Manelius

Ritvanen E.

Ritvanen M.

Maanantai 18-19 Kispi-areena kenttä 2 Juniorit (vihreäpistepallot)

Pikkarainen

Tauru

Zamora

Saez

Maanantai 17-18 Janus-areena kenttä 3 Juniorit (vihreäpistepallot)

Kalmet A.

Jusma

Forsell

Grauberg

Maanantai 18-19 Janus-areena kenttä 3 T3

Malkowa

Vuori A.

Juden

Kuivasensaari

Maanantai 19-20 Janus-areena kenttä 3 T3

Heinonen Mi.

Kasper

Miettinen J.

Termonen

Maanantai 20-21 Janus-areena kenttä 3 T4

Pietikäinen

Mäki-Rekola

Helin T.

Sinkkonen

Tiistai 15-16 Kispi-areena kenttä 1 Kilpajuniorit

Ritvanen E.

Ritvanen M.

Saarivirta

Manelius

Tiistai 16-17 Kispi-areena kenttä 1 Kilpajuniorit

Ritvanen E.

Ritvanen M.

Saarivirta

Manelius

Tiistai 16-17 Janus-areena kenttä 3 T3

Heikinheimo

Suhonen

Turtiainen

Vapaa

Tiistai 17-18 Janus-areena kenttä 3 T3

Ukkonen

Kilpeläinen N.

Kilpeläinen J.

Valkonen A.

Tiistai 18-19 Janus-areena kenttä 3 T2

Härmälä

Pylkkänen

Kettunen S.

Koivunen

Tiistai 19-20 Janus-areena kenttä 3 T3

Rantahalme

Viljanen

Kohvakka

Kärnä

Tiistai 20-21 Janus-areena kenttä 3 T2

Pirozhenko

Gilmartin

Savolainen

Vapaa


Keskiviikko 17-18 Janus-areena kenttä 3 T2

Ryytty J.

Malava

Silventoinen

Kettunen, S. H.

Keskiviikko 18-19 Janus-areena kenttä 3 T2

Halme J.

Silventoinen

Siimestö

Vaattovaara

Torstai 16-17 Kispi-areena kenttä 2 T1 (vihreäpistepallot ja kovat pallot)

Relander

Andelin

Ryytty Vi.

Sokeila

Torstai 17-18 Kispi-areena kenttä 1 Juniorit (oranssit ja punaiset pallot)

Bradshaw Ca.

Rinne

Halonen

Haarni

Torstai 16-17 Janus-areena kenttä 1 T1 (vihreäpistepallot)

Jokinen S.

Helin K.

Siivonen

Kalmet K.

Torstai 17-18 Janus-areena kenttä 2 T2

Rajala H.

Lahtinen

Tatti

Vapaa 9.2 alkaen

Perjantai 15-16 Kispi-areena kenttä 1 Juniorit (vihreäpistepallot)

Relander

Hakkarainen

Sokeila

Klami-Chadd

Perjantai 16-17 Kispi-areena kenttä 1 (oranssit pallot)

Mattila M.

Kinberg V.

Sulkanen

Vapaa

Lauantai 10-11 Kispi-areena kenttä 4 T4

Nummela

Karppinen

Ylitalo

Iivonen

Lauantai 11-12 Kispi-areena kenttä 4 T1 (vihreäpistepallot ja kovat pallot)

Toivari

Rauhala

Heinonen Ma.

Niiranen K.

Lauantai 12-13 Kispi-areena kenttä 4 T1 (vihreäpistepallot)

Niiranen P.

Niiranen M.

Tran

Vuong

Lauantai 13-14 Kispi-areena kenttä 4 Juniorit

Miettinen E.

Törö

Arik

Heinonen O.

Lauantai 14-15 Kispi-areena kenttä 1

  • Sarjajoukkue naiset LT 3

Lauantai 15-16 Kispi-areena kenttä 1

  • Sarjajoukkue naiset LT 4

Sunnuntai 10-11 Kispi-areena kenttä 2 T3

Pääkkönen

Lappi

Plotnikov

Sulkinoja

Sunnuntai 11-12 Kispi-areena kenttä 2 T3

Degerman

Vuori A.

Lipponen T.

Lipponen N.

Sunnuntai 14-15 Kispi-areena kenttä 2 Juniorit

Miettinen E.

Törö

Ilmavirta

Ryytty Vi.

Sunnuntai 15-16 Kispi-areena kenttä 2 Juniorit (vihreäpistepallot)

Tikkanen

Rissanen

Markkanen

Uusitalo

Sunnuntai 16-17 Kispi-areena kenttä 4 T3

Oittinen

Puolakka

Niemi

Kärnä